Fabrik Style – це сучасна львівська компанія, яка виробляє чоловічі сорочки високої якості під особистим брендом. Ми пропонуємо широкий асортимент сучасних та класичних моделей за оптовими цінами. Наш сегмент – це чоловічі сорочки. Пропонуємо гідне співвідношення ціни та якості на українському ринку.
Фірмові сорочки використовують не тільки за святковою нагодою, але у дні, коли потрібно виглядати солідно. Наші сорочки відповідають уявленням покупців, тому продукція має попит у різних сегментах з 2009 року.

За час роботи встигли представити свої колекції на виставках Kyiv Fashion Week. Винагородою за клопітку роботу були сертифікати якості та численні перемоги. Завдяки вкладеним зусиллям, ми стали постачальниками сорочок по всій Україні та на місцеві підприємства. Постійно оновлюємо асортимент, тому шукаємо нових партнерів для розширення ринку збуту.Якщо зацікавлені в співпраці, пишіть на пошту або телефонуйте.

Ми керуємось наступними принципами роботи:
• Виготовити стильну, зручну та якісну продукцію за класичними канонами.
• Запропонувати доступні ціни для оптових покупців.
• Підтримати українське виробництво, та створювати унікальні моделі для нашого ринку збуту.
• Пропонувати індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Окремо пишаємось нашими зірковими клієнтами, фотографії яких в сорочках Fabrik Style можна переглянути на сайті. Модельний ряд сорочок вразить різноманіттям: сучасні варіанти в однотонних тканинних, яскраві моделі в різнокольорових гаммах, сорочки в клітинку, смужку на всі сезони.

Ми вважаємо, що гідний виріб не варто здешевлювати барвистими елементами та вигадливими деталями. Вироби Fabrik Style – новий стандарт українських сорочок для тих, хто цінує відмінне співвідношення матеріалів, дизайну та індивідуального підходу.

НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
Ваше ім'я*
Номер телефону*
Опис
КОНТАКТИ
Директор:
Кальніченко Зоряна
Офіс:
Графік роботи
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: Вихідний